Na souši i na moři, všude samí MAGOŘI!! =P

prosím hlásni: Zatím nikde.. =P
Napiš si o hláshek: Klik!

Obrázek Týdne:


NIKDY bych nezradila city své kočky, To raději přaštím člověka..


Listopad 2009

Dneska vypadla ze SuperStár.. Monika Bagárová.. =P

30. listopadu 2009 v 20:48 keci..
Teďka taková novinka.. od příště neuslišíte v superstar moniku.. =P.. dneska vypadla.. bylo to rozhodnutí mezi Bendikem.. Její slova byli: Já to Honzovy přeju a tuším že už vypadnu já! Já Honzovy věřím!... =P... a teďka děkovala porotě.. =P... mno a tak už neuslišíte bagárovou.. =D ..

http://th01.deviantart.com/fs12/300W/f/2006/339/3/2/___what_are_ya_looking_at____by_DreeamyEyes.jpgHustýý.. tetovko.. =D..=P.. mltě.. =P

28. listopadu 2009 v 22:26 Obrázky,kusovky...
ear_skull_by_arcaneserpent.jpg (300×379)

to je hustý.. =D.. ale taky to muselo pořádně bolet.. =P .. Pěkný... ne??.. =D


2. kolo SONB... =D

28. listopadu 2009 v 19:35 Soutěže

Ahojky... =D.. je tu konečně druhé kolo SONB.. =D.. Vypadli lidi s nejmenším počtem hlasu! Coš je: Werik a **CuTe_PrInCeSs** tady je diplomek:


Takhle dopadla soutěž... =D... hlasujte... =P

Lulu
7.5% (6)
**CuTe_PrInCeSs**
1.3% (1)
Veve
40% (32)
kikous
15% (12)
DéŇa
2.5% (2)
Marika
5% (4)
Natali
18.8% (15)
Lady*N*
8.8% (7)
Werik
1.3% (1)g

Mazám SB Afi_nQa !!! =(

28. listopadu 2009 v 12:10 Spřátelé blogy
Ahoj.. tak a mazám první SB.. =( .. to to SB.. je eSBéčko Afi_nQa!
v seznamu SB sem jí označila červeně a podle pravidel když po označení červeně se neozve bude smazán!! =( mno a tak mažu.. sorry ale kčemu SB které k tobě nechodí??
ppNoví dessing... =D... Líbí?? je takovej zimní.. =P

26. listopadu 2009 v 20:08 keci..
Ahoooj.. =P... mám new dess.. z růžovej na černou.. Líbí se vám?? .. mě jj.. =P.. Prostě zimní motivace.. =D
... pp

Moderní oblečení.. =P .. Léto 2009.. =P

26. listopadu 2009 v 19:25 Cool
http://www.dama.cz/moda/foto08/646-01_l.jpg

upe pěkný.. jen škoda že už není léto.. =P.. je to Mooots hezu.. =D

Lady Gaga - Bad Romance.. =P

26. listopadu 2009 v 19:18 PlayList

Tady byla Lady GaGa menší takže spívá jinej styl.. =P

Jogurt jménem LiLi.. Druhá čast... =D

26. listopadu 2009 v 15:29 moje Příběhy
Teď bylo blízko, věděla že už se jí to NEZDÁ! Přidala dokroku,někdo za ní šel. Začla běžet. Neopovážila se otočit. Bála se. Běžela co nejvíc mohla ale najednou jí někdo uchopil za rameno a něčím jí praštil do hlavy. "AAAA!" stihla zaječet ale víc už ne. druhá rána jí omráčila.

"Hele už se probouzí!" Prohodil víteznoslavně doktor. Ano, LiLi ležela v nemocnici na lůžku který jí ani trochu nevoněl. Nevěděla kde je: "Kde,kde... Kde to sem?" Její mamka jí chytla za ruku a něžně jí hladila: "Jsi v nemocnici Zlato.." Přišel k ní i její táta. Měl černý krásně sestříhaný knírek. LiLi sice bolela hlava ale i tak poznala že se tátovy stalo něco výjmečného než musel přispěchat do nemocnice. "Někdo tě napadl a okradl!" koukal se na LiLi přísně její táta. "Proč si šla přič a ani si nám to neřekla?!" LiLi dělala že tátu nesliší a otočila se směrem k mámě. "A kdo mě našel?" Mamka pustila LiLi ruku a ukázala směrem ke dveřím. Byla vysoká a měla dlouhé červené nehty. Blonďaté vlasi sepnuté do culíku. LiLi byla hodně po ní. Neměla dlouhé červené nehty ale měla Také blonďaté vlasy. Kulatý nos a černé oči. "Našel tě nějakej chlapík. Šel skratkou a uvyděl tě jak tam ležiš a.." máma nedořekla oči se jí naplnili vodou a ona rychle vytáhla s peněženky Krásně růžový kapesník. Otřela si slzy a zase LiLi chytila za ruku. Někdo vešel. Byl to Policista. Byl trochu při těle ale vypadal mile. Hned po něm do pokoje vstoupil nějaký mladý muž. Měl Velkou koženou vestu a černé široké kalhoty. Nemohlo mu být víc než 18. Pořád se díval na LiLi. "Ahoj LiLi!" Pozdravil jí policista. "Tenhle ten mladík tě našel v lese. Nevíš kdo tě uhodil?" LiLi zatřásla hlavou. "NE, byla tam hrozná tma." "To je škoda, tím to bude těžší.. a teď mě řekni pravdu proč si šla tou lesní cestou? Je to nebezpečný!" LiLi svěsila hlavu. "Domluvila jsem se s Joan že se sejdeme v parku. Silniční cesta mě připadala moc velka..." Její otec LiLi přerušil: "Myslíš Joan Patchovou? Tu černovlasou holku??" LiLi se podívala na tátu. "Jo, tu myslím." "A kde bydlí?" měl okamžitou otázku policista. "V Moth The Fly číslo 65." "Díky.. už půjdu se seznámit stou Joan. Doktor říkal že tu budeš ještě asi dva dny tak zítra příjdu a prohodíme spolu pár slov." policista se usmál a odešel.


POKRAČOVÁN PŘÍŠTĚ!Diplomek za druhou bleskovku.. =D

24. listopadu 2009 v 21:08 Odemě pro vás

Líbí?? Mno já si myslím že ty nápisi jsou moc malí.. =D

Desing pro Anulka-ann.blog.cz

24. listopadu 2009 v 20:33 moje tvorba
ahojka udělala jsem dess pro Anulka-ann
poprosila mě abych jí ho nastavila, bohužel my to ale nešlo a tak Anulko.. =d .. TI PORADIM JAK TI HO MÁŠ NASTAVIT.. =D .. OK??


MNO TADY JE UKÁZKA:
Jestli se ti líbí napiš a já ti poradim jak ho nastavit.. :) pp

Jogurt jménem LiLi.. první část... (Příběh o patnáctileté dívce LiLi) jen aby jste si nemysleli že příběh je o jogurtu.. =D

24. listopadu 2009 v 14:51 moje Příběhy
Byli tři hodiny ráno. LiLi se převalovala v posteli. Snažila se usnout. Najednou uslyšela hrající hudbu, byla to její oblíbená písnička. Šlo to z jejího mobilu. LiLi se posadila na postel a pohlédla ke stolku kde si než šla spát položila mobil. Vybroval po stole a pořát vyzváněl. S nucením vstala, chytla mobil do dlaní a pohlédla do displeje. Oči měla přizavřené: Náhlé světlo s mobilu jí štípalo do očí. "Joan?!" řekla vyděšeně sama pro sebe. když konečně přečetla jméno které se na obrazovce zjevilo. Stiskla zelené tlačítko a přiložila telefon k uchu: "No?" zeptala se. "Jéé čau LiLi..." rozkřikla se Joan do telefonu. Joan byla LiLina nejlepší kamarádka. "Ses ožrala?!" zařvala na oplátku LiLi do telefonu. "No.." Její hlas se stišil a zněl vyděšeně "Ne, neožrala..jen rodiče nejsou doma a tak se nudim. Jsem ti zavolala.. Vadí??" Lili si lehla na postel ale telefon s od uší neodendala. "NÉÉ, nevadí jen jsou tři hodiny ráno a a za čtři hodiny nám jede autobud do školi a ty zase budeš děsně otravná!" Joan se do telefonu zasmála "Tak si vezmu prášek na spaní a usnu když si to tak přeješ!" Lili se okamžitě posadila. "NE! to prosím tě nedělej! naposled když sis vzala prášek tak tě nezbudil abi ten hroznej řev s telefonu od Mikela Jackna!" "Není tak hroznej!" Bránila se Joan. "Hele tyhle keci jsou k ničemu..." rozhodla LiLi. "Teď už stejně neusnu.. Pujdeš na cígo?" Joan se rozesmála tak nahlas že LiLi musela telefon odendat od ucha. "Konečně dobrá řeč.." prohodila v tom smíchu. Najednou se zarazila: "Hele, ty LiLi.. já myslela žes přestala...." "já taky.." usmála se LiLi "Jenomže to se nedá.. když každej den někoho vydíš.. a... máma už to stejně neřeší tak co?!" "Tak to je Good.. sejdeme se v parku Ok?" "Jasně.. doufám že se máma nevzbudí..má vomě strach jak o mimino..." Joan se zasmála. "Tak končim pa a v parku!" "Pa" odpověla LiLi a potichu otevírala skříň aby si mohla vyndat své oblečení. Skříň vrzala a LiLi měla strach aby se její Máma nevzbudila. Když byla oblečená dala si do kapsi už jenom mobil a cigarety které měla tajně schované pod oblečením. Popadla klíče a potichu vyklouzla z domu. Silniční cesta jí připadla dlouho a tak se rozhodla že to vezme přes les. Bylo čtvrt na čtyři a byla ještě tma. LiLi si proto vytáhla mobil s kapsi a svítila si na cestu. Byla už dva,tři metry od lesa když tu uslyšela šramocení. Otočila se ale nikoho nevyděla. Domyslela si že se jí to jen zdálo a vydala se do lesa. V lese byla ještě větší tma. Znovu uslyšela to šramocení. Teď bylo blízko, věděla že už se jí to NEZDÁ! Přidala dokroku,někdo za ní šel. Začla běžet. Neopovážila se otočit. Bála se. Běžela co nejvíc mohla ale najednou jí někdo uchopil za rameno a něčím jí praštil do hlavy. "AAAA!" stihla zaječet ale víc už ne. druhá rána jí omráčila.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

PS: doufám že se příběh líbí! =)

udělám vám jmenooockůů... =D

24. listopadu 2009 v 14:02 moje tvorba
Ahoooj miláčci... =D
chcete jmenovku??¨
stačí napsat.. =)
napište jméno s kterou chcete udělat jmenovku a já vám jí udělám.. =D

Tady jsou nějaký ukázky:
líbí?? =)

Glitter Graphics
Pimp Text
Pimp Text

Hlasujte pro Ann.. =D

22. listopadu 2009 v 18:47 keci..
ahooj zlatíčka... =*

moots prosím! hlasujte pro mé eSBéčko anulka-ann. Tady: Klik =D ... Budu mots ráda když pro ní hlásnete.. =D .. má tam obrázek s krásnou koočičkou.. =*
Kdo hlásne dostane diplík.. =D
... pp

Bleskovka č.2 =D

22. listopadu 2009 v 12:41 bleskovky
Ahooj.. =D

Jak se máš??

Si moje eSBéčko??

byl(a) si už na mím blogu někdy??

chtěl(a) bys spřátelit webík?

Diplík společný OK?

pp

Cenky za Soutěž co si myslí... =P

18. listopadu 2009 v 21:29 Soutěže
Za vtipné odpovědi:

Pro Werik:Pro irskejskritek:Za hororový:

pro *Lilly__Weasley*:
Rozhodnuto! - nová přezdívka je....

18. listopadu 2009 v 20:06 keci..
Ahojky zlatíčka
někteří z vás hlasovali pro mojí novou přezdívku... :D ... okej... :D ... sem dala Anketku a hlasovalo se... :D .. pak přišla nějaká holčina na můj blogisek a nabýdla mi přezdívku:
MrS.PoPsTaR
Nádherná že?? Mno a tak se omlouvám všem co semnou stráceli čas... :D ... ale moje přezdívka bude tato... :D .. eSBé!!.. Vyměňte si mě... :D ...
pp

kOSÁCI... :D

18. listopadu 2009 v 12:39 Obrázky,kusovky...
Náhled obrázku


Kopíruj s ikonkou: